Refleksomierz to urządzenie które jest wykorzystywane do treningów w wielu dyscyplinach sportowych. Ćwiczy ono refleks i naszą szybkość reakcji. Czym jest refleksomierz, batak, trenażer? Otóż jest to to samo urządzenie, które widzimy na zdjęciu na górze. 
Ćwiczenie sprawdza nasz refleks, czyli czas reakcji na bodziec. Przykładowo: w czasie jednej minuty należy zgasić jak największą ilość losowo zapalających się lampek. Batak zapala jeden z przycisków, a naszym zadaniem jest jak najszybsze naciśnięte guzika.

 

Refleksomierz sprawdzi się na każdej imprezie, w siłowni i firmowym evencie. 

Refleksomierz ASUZU został pierwotnie opracowany jako sportowa gra treningowa dla tenisistów. Maszyna ta została zaprojektowana w celu poprawy koordynacji ręka-oko i szybkości reakcji. Aktualny zatwierdzony rekord świata wynosi 114 naciśnięć w ciągu 60 sekund, a jego właścicielem jest kierowca F1 Jenson Button. Rekord ten został jednak nieoficjalnie pobity wiele razy.
Na tej maszynie ćwiczą zawodowi kierowcy, czy bramkarze piłkarscy. Bardzo dużo zależy od szybkiej reakcji kierowcy. Słaba reakcja lub niska koncentracja kierowcy może być decydująca o tym kto wygrał, a kto przegrał wyścig.
Jaki jest Twój rekord? Zostaw komentarz z wynikiem.
Z Refleksomierza może skorzystać każda osoba niezależnie od wieku.

Refleksomierz to urządzenie przeznaczone także dla najmłodszych

Już od najmłodszych lat warto promować sport wśród dzieci. W dzisiejszych czasach ciężko oderwać dziecko od telefonów, i-Pad, aby coś innego ich zainteresowało, zachęciło do aktywności fizycznej. Refleksomierz marki Asuzu jest idealnym rozwiązaniem. Jest bardzo atrakcyjną formą spędzania czasu dla naszych dzieci. Rywalizacja z rówieśnikami, dotykowy panel sterowania, pokonywanie własnych rekordów jest świetną zabawą i czymś zupełnie innym i nowym dla dzieci. Refleksomierz jest także nowoczesną i bardzo modną atrakcją dla kinderbali, dzięki możliwości wynajmu urządzenia Batak. Ćwiczenie koncentracji naszych dzieci jest czymś niezmiernie ważnym w dobie Internetu, kiedy to nasze dzieci często wiele godzin spędzają przy komórce. Przekładać będzie się to na nauce oraz szybkości zapamiętywania.
Refleksomierz jest urządzeniem zaprojektowanym specjalnie w celu poprawy reakcji, koordynacji wzrokowej i wytrwałości, zapewniając jednocześnie element zabawy i rywalizacji. Więcej ciekawych informacji możesz także uzyskać na stronie asuzu.pl
Batak zapewnia ekscytującą rywalizację dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Jest on również używany przez profesjonalnych sportowców, takich jak Lewis Hamilton, Jenson Button, czy drużyna piłkarska Manchester United.

Polski producent refleksomierzy firma ASUZU prezentuje swój model Tokio jako urządzenie nie tylko do siłowni i ćwiczenia refleksu, ale przede wszystkim ciekawa atrakcja na różnego rodzaju eventy. Możesz go wynająć od parterów marki ASUZU nie tylko na imprezy firmowe, ale i na różnego rodzaju festyny, spotkania szkoleniowe, a nawet wesela.

Niskie napięcie 12V

Refleksomierz marki ASUZU jest zasilany nieszkodliwym dla człowieka niskim napięciem 12V gwarantuje to, że trening czy tryb zabawa dla dzieci, jest zawsze bezpieczny. Kolejną zaletą urządzenia produkowanego przez polskiego producenta są proste w obsłudze programy treningowe, umożliwiające pomiar czasu reakcji. W zależności kto obsługuje urządzenie, trener lub lekarz w trybie pomiaru ma możliwość nastawić czas badania i czas podświetlenia przycisku w oczekiwaniu na reakcję badanej osoby
Dotykowe przyciski z podświetleniem LED gwarantują dobry rozbłysk aktualnie włączonego przycisku przez co znacznie zwiększa się komfort i przyjemność zabawy. Bezawaryjne działanie podczas każdej z imprez przez ciebie organizowanych gwarantuje jakość urządzenia.
Trenażer refleksomierz wynajem jest wykonany z metalu, co daje pewność jego dużej wytrzymałości i odporności na silne uderzenia. Trening z naszym refleksomierzem będzie owocny dla ciała i umysłu, a przez Ciebie będzie zapamiętany na długi okres.

Refleksomierz jest modnym sprzętem sportowym promującym styl fit – zdrowe ciało, zdrowy styl życia.